Poskytované služby

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy. Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti zprostředkování zaměstnání. Zaměřujeme se na pozice středního a vyššího managementu v českých a nadnárodních společnostech. Aktuální pracovní příležitosti uveřejňujeme zde na webu a na inzertních portálech.

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu. Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání. Více informací o nabídce personálního poradenství najdete zde: www.personalniporadenstvi.cz.

VYHOVÍME SPECIFICKÝM POŽADAVKŮM FIREM

Pro naše klienty jsme profesionálním a spolehlivým partnerem v oblasti získávání a výběru zaměstnanců. Jsme schopni vyhledat vhodné zaměstnance napříč všemi obory. Při práci klademe důraz na promptní komunikaci a kvalitu. Máme zkušenosti s přímým vyhledáváním kandidátů, headhuntingem a outplacementem.

VOLNÉ POZICE

Brand manager ČR/SR

Praha, SŠ/VŠ, AJ

BRAND MANAGER CR/SR Máte zkušenosti z FMCG brand managementu, jste kreativní a chcete se stát součástí skvělého týmu mezinárodní společnosti? Pokud ano, budeme rádi, když nám dáte o sobě vědět ?. Co bude Vaší úlohou a náplní práce: • Nastavování ...

Business Development manager

Praha, SŠ/VŠ, AJ

Pro našeho klienta, významnou finanční instituci, hledáme v současné chvíli nadšeného a kreativního člověka, který se chce podílet na rozvoji businessu v tomto dynamickém odvětví. Hledáme zkušeného profesionála, který má za sebou víceletou kariéru a chce být součástí "boardu".

Konstruktér - skvělá nabídka!

Semilsko, VŠ, AJ/NJ

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost s dlouholetou tradicí, hledáme momentálně uchazeče/uchazečky na pozici: KONSTRUKTÉR Co budete u nás dělat? Budete součástí týmu, který tvoří a udržuje konstrukční dokumentaci, zároveň projektujete a tvoříte nové produkty.

Konstruktér extruzních forem

Vysočina, SŠ, 

KONSTRUKTÉR Požadujeme - PRAXE V OBORU KONSTRUKCE FOREM - EXTRUZNÍCH NUTNÁ !!! - strojírenské vzdělání - Znalost MS Office a 3D-software - VÝHODOU cizí jazyk Nabídka - práce v 1 směnném provozu - práce ve stabilní mezinárodní firmě, ...

Manažerská pozice - Vedoucí nákupu - food/nonfood

Praha, VŠ, AJ / NJ

Náš významný klient, společnost provozující síť obchodů po celé ČR, přijme pro svou centrálu v Praze vhodného uchazeče/ku na pozici: MANAŽER- VEDOUCÍ NÁKUPU FOOD & NON FOOD Pozice je klíčová, v hierarchii společnosti patří k top pozici. NÁPLŇ ...Výběr z aktuálních pozic


Pracovní příležitosti dle oborů:
Seznam veškerých otevřených pozic:

 Obchod

Brand manager ČR/SR

Praha, SŠ/VŠ, AJ

BRAND MANAGER CR/SR Máte zkušenosti z FMCG brand managementu, jste kreativní a chcete se stát součástí skvělého týmu mezinárodní společnosti? Pokud ano, budeme rádi, když nám dáte o sobě vědět ?. Co bude Vaší úlohou a náplní práce: • Nastavování ...

Manažerská pozice - Vedoucí nákupu - food/nonfood

Praha, VŠ, AJ / NJ

Náš významný klient, společnost provozující síť obchodů po celé ČR, přijme pro svou centrálu v Praze vhodného uchazeče/ku na pozici: MANAŽER- VEDOUCÍ NÁKUPU FOOD & NON FOOD Pozice je klíčová, v hierarchii společnosti patří k top pozici. NÁPLŇ ...

Odborný prodejce zdravotnických prostředků Brno

Brno, VOŠ, 

Pro našeho klienta, který je významnou společností specializující se na dovoz a prodej kompenzačních pomůcek pro osoby s hendikepem a omezenou pohyblivostí, hledáme do týmu na naší pobočku v Brně náhradu za kolegu na pozici: ODBORNÝ PRODEJCE ZDRAVOTNICKÝCH ...

Produktový manažer

Praha, SŠ, 

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., hledáme do centrály se sídlem Praha Říčany vhodného kandidáta na pozici Produktový manažer. Náplň ...

Regionální manažer maloobchodních prodejen - Karlo

západní Čechy, VOŠ, 

Pro našeho klienta z oblasti FMCG (maloobchodní síť potravin) hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: REGIONÁLNÍ MANAŽER PRO KARLOVARSKÝ KRAJ VAŠE NOVÁ NÁPLŇ PRÁCE: - řízení prodejen v Karlovarském kraji - monitorování konkurence, strategické ...

Regionální manažer maloobchodních prodejen pro Kar

západní Čechy, SŠ, 

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., hledáme vhodného kandidáta na pozici Regionální manažer maloobchodních prodejen pro Karlovarský kraj.

Detail pozice

5552-Brand manager ČR/SR

BRAND MANAGER CR/SR
Máte zkušenosti z FMCG brand managementu, jste kreativní a chcete se stát součástí skvělého týmu mezinárodní společnosti? Pokud ano, budeme rádi, když nám dáte o sobě vědět ?.
Co bude Vaší úlohou a náplní práce:
• Nastavování a vize marketingových značek, jejich inovace a podpora prodeje na trhu ČR/SR
• Dodržování marketingové strategie v souladu s interní marketingovou směrnicí
• Rozvíjet spotřebitelské marketingové aktivity svěřených značek
• Podpora prodeje a dosahování stanovených cílů
• Práce s příslušnými agenturami a obchodními partnery při uvádění propagačních kampaní a produktů na trh
• Analýza údajů prodejnosti, prodejní prezentace a maloobchodní audit
• V rámci jednotlivých značek budete řídit umístění a rozvoj komunikace (TVC, webové stránky, OOH..)
• Vývoj produktů a jejich obalů od plánování po uvedení na trhu
• Projektový management; výběr, řízení a plánovaní projektů v úzké spolupráci s přímým nadřízeným
Co od Vás očekáváme?
• SŠ/VŠ vzdělání a zkušenosti z FMCG brand managementu min. 2 roky
• Plynulá angličtina
• Zkušenosti s tvorbou marketingové strategie a vytváření kampaní na mezinárodní úrovni
• Schopnost vést projekt, výborný time management
• Kreativní a zároveň analytická osoba
• Výborné prezentační a komunikační znalosti
• Zkušenosti s produktovým marketingem, ATL a BTL
Co Vám nabídneme my?
• Dlouhodobou, kreativní a smysluplnou práci v mezinárodní společnosti
• Možnosti kariérního růstu + velmi dobré finanční ohodnocení + benefity
• Skvělý tým lidí
• Práci na HPP u metra na Praze 4
• Nástup:
srpen 2020

Lokalita: Praha
Vzdělání: SŠ/VŠ
Jazyky: AJ

Náš tým


Mgr. Richard Bezpalec

Výkonný ředitel

Mgr. Richard Bezpalec
Ředitel agentury směřoval k personalistice již od počátku své kariéry. Zkušenosti získal jako učitel, manažer obchodní skupiny a spolumajitel personálních agentur. V roce 2008 založil JOBSTART. Pracuje na specifických, méně často obsazovaných pozicích. Mentoruje činnost recruiterů s cílem zajištění maximální spokojenosti na straně uchazečů o zaměstnání i klientů.
Žaneta Kvokačková MBA

Business Partner

Žaneta Kvokačková MBA
Žaneta je součástí Jobstartu již od roku 2010. Stará se především o chod poboček v Hradci Králové a v Praze. Kromě aktivního náboru se věnuje také akvizicím, školí a mentoruje kolegy, poskytuje kariérní poradenství. Ráda se neustále vzdělává v oblasti andragogiky, lidských zdrojů a pracovního práva. Ve volném čase se věnuje rodině a studiu jazyků.
Ing. Veronika Shaw

Senior Recruiter

Ing. Veronika Shaw
Veronika pracuje převážně na pozicích pro nadnárodní společnosti a shared service centra. Spolupráci započala ještě během studií a od roku 2012 je v seniorské pozici a pracuje na zajímavých projektech. Práce v externím recruitmentu jí umožňuje se neustále rozvíjet a kombinovat náborové techniky s prodejními dovednostmi a poskytováním perfektního zákaznického servisu.
Bc. Adriana Atan

Recruiter

Bc. Adriana Atan
Adriana u nás začala pracovat jako recruitment asistentka, ale díky jejímu rychlému pokroku je z ní nyní plnohodnotná personalistka. Umí plynule anglicky, turecky a rozumí i ázerbájdžánsky, dokáže proto pokrýt i nestandardní jazykové pozice. Je zároveň mámou malého Tobina, a proto pracuje v Jobstartu na částečný úvazek. Má mnoho životních zkušeností ze zahraničí a umí klást ty správné otázky. Otevírá tak nové perspektivy nejen uchazečům, ale i nám v Jobstartu.
Bc. Patricie Macešková

Office Manager

Bc. Patricie Macešková
Patricie je naším spojovacím článkem mezi uchazeči a recruitery. Má na starost prvotní kontakt se zájemci o zaměstnání, asistuje týmu recruiterů a zodpovídá za plynulý chod kanceláře. V případě dotazů ohledně schůzek či inzerce Vám Patricie ráda poradí nebo Vás nasměruje na tu správnou kontaktní osobu. A to vše ráda a s úsměvem!
Ing. Lucie Císařová

Senior Recruiter

Ing. Lucie Císařová
Lucie má na starosti oblast Východních Čech, kde se stará o stávající klienty nebo se zabývá akvizicí. Spektrum jejího působení je široké, a to od dělnických profesí až po top management. Jako seniorní recruiterka předává své zkušenosti i novým kolegům a zasvěcuje je do tajů náboru. Ve volném čase se věnuje rodině, se kterou ráda jezdí na hory nebo na cyklovýlety.
Bc. Dominika Szarková

Team Leader

Bc. Dominika Szarková
Domča se k nám přidala po zkušenosti z korporátu a naplno se rozvíjí jako konzultant zejména pro zahraniční firmy a kandidáty. Mluví plynule anglicky a německy, a díky tomu si s lidmi ze zahraničí dokáže vybudovat důvěryhodný vztah. Stará se také o profil agentury na sociálních sítích. Ve volném čase se věnuje studiu psychoterapie a hltá všechno, co souvisí s rozvojem potenciálu a psychicko-fyzickou pohodou, což skvěle uplatňuje na pozici Team Leadera.
Jana Horáková

Recruiter

Jana Horáková
Pozice recruitera je pro Janu opravdu smysluplná práce, kde může pomoci lidem k novému zaměstnání a společnostem zajistit kvalifikované zaměstnance. Spokojenost na obou stranách je pro ni tou nejlepší odměnou. Její velkou láskou je ochotnické divadlo a turistika v přírodě společně s rodinou. Výstup na Sněžku při východu slunce s dětmi na zádech je tím největším dobíječem energie!
Bc. Dagmar Palinková