JobStart

Poskytované služby

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy. Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti zprostředkování zaměstnání. Zaměřujeme se na pozice středního a vyššího managementu v českých a nadnárodních společnostech. Aktuální pracovní příležitosti uveřejňujeme zde na webu a na inzertních portálech.

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu. Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání. Více informací o nabídce personálního poradenství najdete zde: www.personalniporadenstvi.cz.

VYHOVÍME SPECIFICKÝM POŽADAVKŮM FIREM

Pro naše klienty jsme profesionálním a spolehlivým partnerem v oblasti získávání a výběru zaměstnanců. Jsme schopni vyhledat vhodné zaměstnance napříč všemi obory. Při práci klademe důraz na promptní komunikaci a kvalitu. Máme zkušenosti s přímým vyhledáváním kandidátů, headhuntingem a outplacementem.

TOP pozice

Dispečer silničních přeprav - Beroun

střední Čechy, SŠ, NJ

Domluvíte se německy? Chcete pracovat s fajn partou lidí, v týmu, kde nic není problém? Přístup zařídíme, vyřešíme u našeho klienta 100% funguje. Zboží vozí nejčastěji z Rakouska a Německa, zavážejí hypermarkety a centrální sklady a vozí třeba i pivo ...

HR administrator with languages

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá němčina a angličtina

Pro našeho velkého klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici: "HR administrátor with languages - german, dutch, polish, russian, italian, french Hlavní náplní práce je komplexní péče o interní HR systém.

IT Helpdesk specialist with French

Praha, VOŠ, FJ AJ

For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with French“ The position provides internal IT support services for affiliates in different countries worldwide.

IT support with english

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá angličtina

For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with english“ The position provides internal IT support services for affiliates in different countries worldwide.

PROCESNÍ ÚČETNÍ senior

Praha, SŠ/VŠ, středně pokročilá AJ

Máte kvalitní účetní praxi 3-4 roky? Zajímáte se o komplexní finance a nastavování procesů? Domluvíte se komunikativně anglicky? Úspěšná, původem česká společnost v oblasti financování, přijme do svého týmu vhodného kandidáta na nově otevřenou pozici: ÚČETNÍ ...Výběr z aktuálních pozic


Pracovní příležitosti dle oborů:
Seznam veškerých otevřených pozic:

 Ekonomika a účetnictví

Accountant (independent role)

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá angličtina

For our longterm client, international company in pharmacy industry, we are looking for suitable candidate for the role of "Accountant (independent role)" The main responsibility is to perform end to end accounting for the Prague SSC branch. The ...

AR reporting specialist

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá AJ

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: „Reporting specialista - AR“ Vhodný kandidát bude součástí technického týmu, který má na starosti monitorování business reportingu, nastavení reportingových procesů a s ním souvisejících dat v rámci oddělení Accounts receivables.

Credit Collection Specialist with German/French/Du

Praha, VŠ, 

Are you ambitious and positive person, who is driven by results and enjoys the spirit of broad culture spectrum? Would you like to work within multinational environment, but don´t have any experiences? No worries, we will give you proper training and ...

Credit collections specialist -danish, swedish, ge

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá angličtina

Pro našeho velkého klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty do nově otevíraného oddělení na pozici: "Specialista credit collections s jazyky - maďarština" Jedná se o práci v novém pražském oddělení "Credit Collections".

Credit risk analyst

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá angličtina

For our longterm client, international company in pharmacy industry, we are looking for suitable candidate for the role of "Credit risk analyst" The main responsibility is to act as anadvisor on risk management, highlight opportunities available ...

Credit Risk Analyst with Dutch

Praha, VŠ, 

For our longterm client, international company from FMCG sector, we are looking for suitable candidate for the role of "Credit risk analyst - with Dutch" The main responsibility is to act as anadvisor on risk management, highlight opportunities ...

Financial Analyst

Praha, VŠ, aj

Baví vás práce s čísly a máte již za sebou kratší praxi z controllingu, reportingu, či business analýzy? Chcete pracovat ve firmě, která vám umožní další rozvoj a kde bude pohodová a přátelská atmosféra a nebudete se cítit pouze jako součást velké mašinérie? Pak ...

Finanční Controller

Praha, VŠ, 

Baví Vás práce s čísly, analýza dat a controlling? Pro našeho klienta, významného českého výrobce a distributora elektra a domácích spotřebičů, hledáme kandidáta na pozici FINANČNÍ CONTROLLER. Pracovní náplní nového kolegy bude zpracování měsíčních ...

PROCESNÍ ÚČETNÍ senior

Praha, SŠ/VŠ, středně pokročilá AJ

Máte kvalitní účetní praxi 3-4 roky? Zajímáte se o komplexní finance a nastavování procesů? Domluvíte se komunikativně anglicky? Úspěšná, původem česká společnost v oblasti financování, přijme do svého týmu vhodného kandidáta na nově otevřenou pozici: ÚČETNÍ ...

Samostatná finanční a mzdová účetní

jižní Čechy, VOŠ, angličtina

Pro našeho dlouholetého, zákazníky i zaměstnanci vysoce ceněného klienta, působícího v obchodní oblasti s designovým zbožím, hledáme novou kolegyni na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ. Pokud se chcete stát součástí našeho malého a přátelského kolektivu s ...

Treasury and Credit Control Specialist

Praha, VŠ, AJ B2

Pro našeho klienta, silnou obchodní společnost spadající do mezinárodní skupiny působící ve více než 40 zemích světa, hledáme kandidáty na pozici Credit Control Specialist. Nový kolega/nová kolegyně bude mít na starosti správu a vymáhání pohledávek po splatnosti, zpracování limitů pro úvěry a správu pojištění úvěrů.

Účetní - junior/senior

Praha, VŠ, 

Máte rád/a nové výzvy? Pro našeho klienta - nadnárodní obchodní společnost, hledáme kolegu na pozici Accountant - junior/senior, který bude spolupracovat v rámci finančního oddělení na měsíčních závěrkách a auditech a samostatně zpracovávat další účetní operace.

Detail pozice

4352-PROCESNÍ ÚČETNÍ senior

Máte kvalitní účetní praxi 3-4 roky? Zajímáte se o komplexní finance a nastavování procesů? Domluvíte se komunikativně anglicky? Úspěšná, původem česká společnost v oblasti financování, přijme do svého týmu vhodného kandidáta na nově otevřenou pozici:
ÚČETNÍ senior
Kromě klasických účetních aktivit (cca 50% času) bude kandidát hlavně spolupracovat na projektu implementace nového podnikového systému
• Sběr informací a dat z různých oddělení z pohledu účetnictví
• Nastavování procesů pro nový systém
• Nastavování reportingu ve společnosti
• Příprava a zpracování účetních dat pro nový systém
• Aktivní kooperace s dalšími členy implementačního týmu
• Spolupráce na dalších projektech společnosti

Požadavky

• SŠ/VŠ ekonomického směru
• Praxe se zpracováním účetnictví
• velkou výhodou je zkušenost s implementací IS
• Samostatnost, dobrá komunikace, organizační schopnosti, orientace na detail
• Znalost AJ na komunikativní úrovní úrovni B2 - prezentace práce, emaily, telefon

Nabízíme

• Smlouvu na dobu neurčitou
• Zajímavé a stabilní zaměstnání v etablované společnosti
• Projekty přesahující klasické účetnictví
• Nástup možný ihned, pracoviště Praha 5
V případě zájmu nám prosím pošlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce. Na osobní informativní schůzce probereme Vaše požadavky a připravíme Vás na pohovor tak, abyste uspěli.

Lokalita: Praha
Vzdělání: SŠ/VŠ
Jazyky: středně pokročilá AJ

Náš tým


Mgr. Richard Bezpalec

Výkonný ředitel

Mgr. Richard Bezpalec
Ředitel agentury směřoval k personalistice již od počátku své kariéry. Zkušenosti získal jako učitel, manažer obchodní skupiny a spolumajitel personálních agentur. V roce 2008 založil JOBSTART. Pracuje na specifických, méně často obsazovaných pozicích. Mentoruje činnost recruiterů s cílem zajištění maximální spokojenosti na straně uchazečů o zaměstnání i klientů.
Žaneta Kvokačková MBA

Senior Recruiter

Žaneta Kvokačková MBA
Žaneta v JOBSTARTu pracuje šestým rokem. Zaměřuje se především na mladé, jazykově vybavené kandidáty a poskytuje kariérní poradenství. Ráda se neustále vzdělává v oblasti andragogiky, lidských zdrojů a pracovního práva. Blízký je jí jazyk a kultura španělsky mluvících zemí.
Ing. Veronika Hapáková

Senior Recruiter

Ing. Veronika Hapáková
Veronika, pracující převážně na pozicích pro nadnárodní společnosti a shared service centra, působí v JOBSTARTu čtyři roky. Spolupráci započala ještě během studií. Práce v externím recruitingu jí umožňuje se neustále rozvíjet a kombinovat náborové techniky s prodejními dovednostmi a poskytováním perfektního zákaznického servisu.
Bc. Michaela Freitagová

Recruiter

Bc. Michaela Freitagová
Michaela se vedle náboru zajímá také o personální marketing. Vyhledává kandidáty primárně na ekonomické pozice, spravuje obsah webu a stará se o profily agentury na sociálních sítích. Práci se věnuje při studiu vysoké školy. Baví ji zdravý životní styl a osobní rozvoj.
Ing. Petra Wilson

Recruiter

Ing. Petra Wilson
Petra nejčastěji obsazuje pozice ve středním managementu. K personalistice ji přivedla vedlejší specializace na vysoké škole. Praxi v personalistice získala díky náboru a výběru českých studentů na letní stáže v Americe. Preferuje aktivní odpočinek ve formě jógy a cestování po světě.
Ing. Markéta Michálková

Recruiter

Ing. Markéta Michálková
Markétu naplňuje pracovat s lidmi a být jim nápomocná při hledání nového zaměstnání. Personalistiku studovala a její dosavadní kariéra úzce souvisela s HR projekty. V JOBSTARTu se zaměřuje na recruiting jazykově vybavených kandidátů a nejčastěji obsazuje pozice ve středním managementu. Mezi její záliby patří poznávání nových zemí a adrenalinové zážitky.
Bc. Šárka Kociánová

Recruitment Assistant

Bc. Šárka Kociánová
Šárka je spojovacím článkem mezi uchazeči a recruitery. Na starost má prvotní kontakt se zájemci o zaměstnání, asistuje týmu recruiterů a zodpovídá za plynulý chod kanceláře. Předchozí praxi má ze školství, ráda komunikuje a pracuje s lidmi. Ve volném čase se věnuje sportu, vaření a cestování.

Kontakt

Jméno
Email
Zpráva
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
JOBSTART s.r.o.
sídlo: Vodičkova 736/17, Praha 1, 110 00
provozovna a korespondenční adresa: Vodičkova 736/17, Praha 1, 110 00
IČ: 284 94 482
DIČ: CZ 284 94 482
bankovní spojení: 3847999001/5500
tel: +420 605 588 885
web: www.jobstart.cz
e-mail: recepce@jobstart.cz
Facebook: www.facebook.com/Jobstart

 Virtuální prohlídka
   Kde nás najdete


Práce v České republice