JobStart

Poskytované služby

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy. Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti zprostředkování zaměstnání. Zaměřujeme se na pozice středního a vyššího managementu v českých a nadnárodních společnostech. Aktuální pracovní příležitosti uveřejňujeme zde na webu a na inzertních portálech.

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu. Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání. Více informací o nabídce personálního poradenství najdete zde: www.personalniporadenstvi.cz.

VYHOVÍME SPECIFICKÝM POŽADAVKŮM FIREM

Pro naše klienty jsme profesionálním a spolehlivým partnerem v oblasti získávání a výběru zaměstnanců. Jsme schopni vyhledat vhodné zaměstnance napříč všemi obory. Při práci klademe důraz na promptní komunikaci a kvalitu. Máme zkušenosti s přímým vyhledáváním kandidátů, headhuntingem a outplacementem.

VOLNÉ POZICE

Credit collections specialist with GERMAN or DUTCH

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá angličtina a holandština

For our big client, international pharmaceutical company, we are looking for suitable candidates for newly opened department for the role of: "Credit collections specialist with GERMAN or DUTCH" Successful candidate will become a part of new and expanding „credit collestions“ team in Prague office.

Dispečer silničních přeprav - Beroun

střední Čechy, SŠ, NJ

Domluvíte se německy? Chcete pracovat s fajn partou lidí, v týmu, kde nic není problém? Přístup zařídíme, vyřešíme u našeho klienta 100% funguje. Zboží vozí nejčastěji z Rakouska a Německa, zavážejí hypermarkety a centrální sklady a vozí třeba i pivo ...

HR administrator with languages

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá němčina a angličtina

Pro našeho velkého klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici: "HR administrátor with languages - german, dutch, polish, russian, italian, french Hlavní náplní práce je komplexní péče o interní HR systém.

IT Helpdesk specialist with French

Praha, VOŠ, FJ AJ

For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with French“ The position provides internal IT support services for affiliates in different countries worldwide.

IT support with english

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá angličtina

For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with english“ The position provides internal IT support services for affiliates in different countries worldwide.Výběr z aktuálních pozic


Pracovní příležitosti dle oborů:
Seznam veškerých otevřených pozic:

 IT

Blockchain Developer

celá ČR, VOŠ, Angličtina - pokročilý

BLOCKCHAIN DEVELOPER (HOME OFFICE) – Full Time Flexibility! Our client is a young, flexible company established cca 3 years ago when few challenge-lovers and IT enthusiasts decided to step out of their comfort zone and help their clients to cover their non-standard projects.

IT Helpdesk specialist with French

Praha, VOŠ, FJ AJ

For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with French“ The position provides internal IT support services for affiliates in different countries worldwide.

IT security specialist

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá angličtina

Náš klient, nadnárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví/leasingu hledá šikovného uchazeče na pozici: "IT Security Specialist" Vhodný kandidát se stane členem „Security & Goverance“ týmu, který se stará o IT security, IT risk, IT governance, IT compliance a data protection.

IT Specialista - Digitalizace

Praha, SŠ/VŠ, AJ B2/C1

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví/leasingu, hledáme šikovného uchazeče: IT Specialista – Digitalizace Hlavní náplň práce: • Podpora implementace a vývoj digitálních strategií • Vytváření ...

IT support with english

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá angličtina

For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with english“ The position provides internal IT support services for affiliates in different countries worldwide.

Konzultant modulů IS

Pardubice, SŠ/VŠ, základní znalost AJ

Pro našeho významného klienta z okresu Pardubice hledáme vhodné uchazeče na pozici: Konzultant modulů informačního systému Očekáváme: - SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informatiky - Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou - Orientace v technologiích ...

Scrum Master/analytik IS

Pardubice, VŠ, základní znalost AJ

Pro našeho významného klienta z okresu Pardubice hledáme vhodné uchazeče na pozici: Scrum Master/analytik IS Očekáváme: - Vysokoškolské vzdělání technického směru. Zkušenosti s vedením vývojového týmu - Dobrá znalost Scrum metodiky a agilního vývoje - ...

Technical analyst - financial reporting

Praha, SŠ/VŠ, velmi dobrá angličtina

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: „Technical analyst - financial reporting“ Vhodný kandidát bude součástí finančního týmu, který má na starosti monitorování business reportingu a s ním souvisejících dat v rámci společnosti.

Vývojář.NET

Pardubice, SŠ, základní znalost AJ

Pro našeho významného klienta z okresu Pardubice hledáme vhodné uchazeče na pozici: Vývojář .NET Očekáváme: - Aktivní zkušenosti s programováním v .NET (C#) - Zkušenosti s vývojem pro webové nebo aplikační servery – ASP.NET - Zkušenosti s XML - ...

Windows administrator

Praha, SŠ, pokročiilá AJ

Náš klient, nadnárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví/leasingu hledá šikovného uchazeče na pozici: "Windows administrator" Vhodný kandidát bude zodpovídat za administraci IT systému a bude aktivně spolupracovat s oddělením Security a se zahraniční centrálou.

Detail pozice

3551-IT Helpdesk specialist with French

For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of
„IT Helpdesk specialist with French“
The position provides internal IT support services for affiliates in different countries worldwide. The suitable candidate will be a part of global team of IT specialists, each specialist will have individual work on interesting projects

Job description

• Ensure the reliability of IT services and increase satisfaction of clients and customers
• Improve the quality and availability of IT infrastructure (HW, SW, telecommunication, business applications, customer connection, ATM, etc.) to end users
• Creating a detailed technical documentation and standard operational procedures
• Monitoring and solving problems with IT infrastructure relating to routine operational issues including failures
• Working with internal and external clients – communication in foreign languages via phone and email
• Dealing with complex cases and cooperation with the team leader

Requirements

• Technical high school or university education
• Experience in call center or helpdesk support in international company is advantage
• Essential is fluent FRENCH – daily use, other languages are welcomed
• High level of English is needed ( min. C1 level)
• Ability to adapt to changing conditions, work in quickly developing environment
• Analytical thinking and excellent communication skills
• Ability to work independently and also in a team

We offer

• Work in luxury premises
• Start by agreement
• Daily use of French, English and the other languages
• Continuous self-fulfillment and opportunity for professional growth within international company
• Excellent salary and extensive benefits
If you are interested, send us your CV in Czech/Slovak or English!

Lokalita: Praha
Vzdělání: VOŠ
Jazyky: FJ AJ

Náš tým


Mgr. Richard Bezpalec

Výkonný ředitel

Mgr. Richard Bezpalec
Ředitel agentury směřoval k personalistice již od počátku své kariéry. Zkušenosti získal jako učitel, manažer obchodní skupiny a spolumajitel personálních agentur. V roce 2008 založil JOBSTART. Pracuje na specifických, méně často obsazovaných pozicích. Mentoruje činnost recruiterů s cílem zajištění maximální spokojenosti na straně uchazečů o zaměstnání i klientů.
Žaneta Kvokačková MBA

Senior Recruiter

Žaneta Kvokačková MBA
Žaneta v JOBSTARTu pracuje šestým rokem. Zaměřuje se především na mladé, jazykově vybavené kandidáty a poskytuje kariérní poradenství. Ráda se neustále vzdělává v oblasti andragogiky, lidských zdrojů a pracovního práva. Blízký je jí jazyk a kultura španělsky mluvících zemí.
Ing. Veronika Shaw

Senior Recruiter

Ing. Veronika Shaw
Veronika, pracující převážně na pozicích pro nadnárodní společnosti a shared service centra, působí v JOBSTARTu čtyři roky. Spolupráci započala ještě během studií. Práce v externím recruitingu jí umožňuje se neustále rozvíjet a kombinovat náborové techniky s prodejními dovednostmi a poskytováním perfektního zákaznického servisu.
Bc. Michaela Freitagová

Recruiter

Bc. Michaela Freitagová
Michaela se vedle náboru zajímá také o personální marketing. Vyhledává kandidáty primárně na ekonomické pozice, spravuje obsah webu a stará se o profily agentury na sociálních sítích. Práci se věnuje při studiu vysoké školy. Baví ji zdravý životní styl a osobní rozvoj.
Bc. Šárka Kociánová

Recruitment Assistant

Bc. Šárka Kociánová
Šárka je spojovacím článkem mezi uchazeči a recruitery. Na starost má prvotní kontakt se zájemci o zaměstnání, asistuje týmu recruiterů a zodpovídá za plynulý chod kanceláře. Předchozí praxi má ze školství, ráda komunikuje a pracuje s lidmi. Ve volném čase se věnuje sportu, vaření a cestování.

Kontakt

Jméno
Email
Zpráva
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
JOBSTART s.r.o.
sídlo: Vodičkova 736/17, Praha 1, 110 00
provozovna a korespondenční adresa: Vodičkova 736/17, Praha 1, 110 00
IČ: 284 94 482
DIČ: CZ 284 94 482
bankovní spojení: 3847999001/5500
tel: +420 605 588 885
web: www.jobstart.cz
e-mail: recepce@jobstart.cz
Facebook: www.facebook.com/Jobstart

 Virtuální prohlídka
   Kde nás najdete


Práce v České republice